Maj 06 2015

Marka znaczy jakość- najlepiej żeby były w jednym miejscu…

Published by at 12:16 pm under Uncategorized

Był czas kiedy wszelkie zakupy traktowałam w kategoriach- byle taniej, nawet z gorszej jakości materiałów- najwyżej za jakiś czas wymienię.
O ile sprawa zakupu tańszego żelazka czy czajnika to nie problem bo szybko można wymienić, to nie mogę podarować sobie zakupu do łazienki sprzed 7 lat. I nawet nie było tanio…ale niestety nie sprawdziłam, czy materiał z którego zrobione są profile kabiny prysznicowej jest dobrej jakości. Kosztowało słono a i tak się zepsuło. Emaliowane profile odpryskują, korodują- kabina się sypała!

Dlatego nie ma złotego środka, drogie nie znaczy dobre. Jakość wyznacza jednak marka, bo te cenione nie pozwolą sobie na wypuszczenie bubli.

grohe
Dlatego teraz do mojego nowego domu wybieram kabinę i nie będę zostawiała pieniędzy w marketach- znalazłam sprzedawcę który w swoim sklepie ma najlepsze marki zajmujące się sanitariami, instalacjami hydraulicznymi, armaturą. Polska Grupa Instalacyjna http://pgi.com.pl – sprzedaje produkty takich producentów jak aquaform, GROHE, Geberit, Koło. Czyli to co znamy i z pewnością doceniamy.

logopgi

Przy okazji kabiny – stwierdziłam że nie będę się rozdrabniać i wszystko co oferują a jest mi jeszcze potrzebne zamówię w tym sklepie. I przyjedzie samo…

Możliwość komentowania Marka znaczy jakość- najlepiej żeby były w jednym miejscu… została wyłączona